8478 - Tehničko komercijalni predstavnik za južni Banat

Lokacije

Južnobanatski okrug

Naš klijent je internacionalna kompanija sa poslovanjem u poljoprivrednoj industriji. U skladu sa novim organizacionim potrebama, tražimo kandidata.

Opis posla:

  • konstantan rad na terenu radi proširenja prodajne mreže kupaca, kao i servisiranje postojećih kupaca

  • poslovi ugovaranja, kooperacije i otkupa merkantilne robe

  • prodaja repromaterijala za poljoprivredu (semena, mineralna đubriva, pesticidi)

  • pružanje tehničke podrške i rešavanje potencijalnih reklamacija kupaca

  • vođenje računa o naplati i rokovima plaćanja

  • izveštavanje u vezi ostvarenih ciljeva i troškova poslovanja

  • ostale komercijalno tehničke aktivnosti po nalogu matične kuće

Kriterijumi:

  • fakultetsko obrazovanje poljoprivredne struke

  • poželjno je minimum 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima

  • poznavanje rad na računaru (MS Office)

  • validna vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Ohrabruju se i kandidati bez radnog iskustva da se prijave na ovaj oglas.

Naš klijent nudi rad u stabilnoj, inostranoj poljoprivrednoj kompaniji sa dobrim radnim uslovima i zdravim poslovnim okruženjem.

Ukoliko ste motivisani za ovo radno mesto, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Podeli