8490 - Veterinar za rad u veterinarskoj apoteci

Lokacije

Novi Sad

Za našeg klijenta, kompaniju koja se bavi zdravljem i ishranom kućnih ljubimaca, tražimo pouzdanu i odgovornu osobu za poziciju veterinara za rad u veterinarskoj apoteci.

Opis posla

  • Prodaja lekova i hrane za kućne ljubimce
  • Pružanje savetodavnih usluga kupcima
  • Odgovornost za asortiman koji je zastupljen u pet shop-u
  • Aktivno praćenje tržišta veterinarskih proizvoda
  • Savetovanje prilikom naručivanja robe za apoteku
  • Pružanje stručne podrške ostalim zaposlenim

Kriterijumi

  • Fakultetsko obrazovanje, doktor veterinarske medicine
  • Radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji će se tretirati kao prednost
  • Posedovanje licence
  • Poznavanje MS office paketa
  • Validna vozačka dozvola B kategorije

Naš klijent nudi rad u stabilnoj kompaniji sa dobrim radnim uslovima i zdravim poslovnim okruženjem.

Posebno ohrabrujemo kandidate koji poseduju licencu, ali nemaju radnog iskustva da ovo shvate kao odličnu poslovnu priliku i prijave se na oglas.

Ukoliko ste motivisani za ovo radno mesto, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Podeli