8493 - Poljoprivredni inženjer pripravnik

Lokacije

Novi Sad

Za našeg klijenta, kompaniju iz oblasti poljoprivrede, tražimo ambiciozne i posvećene diplomce ili studente završne godine.

Opis posla: Ako ste spremni da učite i praktično primenite svoje znanje stečeno na fakultetu, onda je ovo prava prilika za vas. Imate priliku da naučite kako se planira prodaja i nabavka poljoprivredne opreme, kako se komunicira sa kupcima, kako se prave izveštaji i prati proces prodaje od početne faze do realizacije. Pružamo vam šansu da učite, putujete i upoznajete nove ljude. Na ovom poslu naučićete osnove marketinga i kako da ga primenjujete u praksi kroz promocije i prodaju proizvoda.

Kriterijumi:  Poljoprivredni fakultet (poljoprivredna tehnika ili agroekonomija se tretiraju kao prednost). Znanje engleskog jezika je neophodno (minimum srednji nivo). Aktivan vozač, validna vozačka dozvola. MS Office korisnik.

Naš klijent nudi rad u stabilnoj kompaniji sa dobrim radnim uslovima i zdravim poslovnim okruženjem.

Ukoliko ste motivisani za ovo radno mesto, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Podeli