8564 - Menadžer administracije prodaje

Lokacija

Beočin

Naš klijent je Lafarge Srbija, deo Holcim Grupe, svetski lider u industriji građevinskih materijala koji sa svojim stručnim timom i kvalitetnim proizvodima pruža rešenja u različitim uslovima, bilo da se radi o individualnoj gradnji ili na velikim infrastrukturnim projektima. U Srbiji su prisutni od 2002. godine u dva poslovna segmenta, Cement i RMX.

Tražimo iskusnu, odgovornu i savesnu osobu koja je motivisana da postane deo Lafarge tima.

Opis posla:

Primarna zaduženja osobe na ovoj poziciji su organizacija i obavljanje kompletnog administrativnog servisa cementa, betona i agregata po zahtevima kupca u skladu sa važećim zakonima i propisima.

Osoba će biti zadužena za organizaciju prodajne administracije, postavljanje ciljeva i zadataka referenata fakturisanja, predlaganje metoda i programa u cilju unapređenja administrativnih poslovanja sa kupcima.

Od kandidata se očekuje učestvovanje u definisanju ciljeva ključnih pokazatelja uspeha i inicijativa za unapređenje učinka, zajedno sa menadžerima za segmentnu prodaju. Osoba će aktivno učestvovati u analizi podataka, pripremi i podršci prodajnom timu prilikom sprovođenja komercijalnih uslova, pripremi ugovora i praćenju sprovođenja istog. Takođe, sarađivaće sa ostalim sektorima (pravnom službom, finansijama, marketingom) radi kreiranja poslovnih odluka sa ciljem pronalaženja najboljih komercijalno administrativnih rešenja.

Izabran kandidat će učestvovati u pripremi treninga i obukama administracije prodaje. Menadžer administracije prodaje direktno odgovara Direktoru prodaje.

Uslovi koji se očekuju od kandidata:

Potrebno je da kandidat ima fakultetsko obrazovanje (VI/VII stepen ekonomske struke / biznis administracija) i minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima. Iskustvo u vođenju manjeg tima će se tretirati kao prednost.

Za efikasno obavljanje posla neophodno je da kandidat govori engleski jezik (konverzacijski nivo) i da je napredan korisnik MS Office paketa, dok će se iskustvo rada u SAP-u smatrati kao prednost.

Naš klijent nudi:

Rad u stabilnoj kompaniji sa profesionalnim i izuzetnim timom saradnika, kvalitetne radne uslove ali i mogućnost razvoja lične karijere u stručnom i dinamičnom radnom okruženju.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da se razvijate u okviru internacionalne kompanije, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Podeli