8572 - Menadžer kvaliteta gotovih betona

Lokacija

Beograd

Naš klijent je Lafarge Srbija, deo Holcim Grupe, svetski lider u industriji građevinskih materijala. Stručni tim Lafarge-a i kvalitetni proizvodi su rešenja u različitim uslovima individualne gradnje, ali i velikih infrastrukturnih projekata. U Srbiji su prisutni od 2002. godine u dva poslovna segmenta, Cement i RMX.

Tražimo iskusnu, odgovornu i savesnu osobu koja je motivisana da postane deo Lafarge tima.

Opis posla:

Primarno zaduženje osobe na ovom radnom mestu je da osigura kvalitet gotovih proizvoda betona prema potrebama kupaca uz poštovanje proizvodnih standarda, procedura i bezbednosnosnih mera, primenjujući konstantan rad na razvoju ’’value added proizvoda’’. Ovaj dinamičan posao podrazumeva obilazak i komunikaciju sa kupcima, poboljšanje karakteristika proizvoda-gotovih betona, prilagođavanje receptura različitim projektima / primenu i davanje preporuka za gradnju, izradu receptura proizvoda prema standardima, kupaca i kompanije, rad na optimizaciji proizvoda u cilju poboljšanja kvaliteta i smanjenja troškova proizvodnje. Menadžer kvaliteta gotovih betona će biti zadužen-a za planiranje i obavljanje internih provera prema zahtevima sistema kvaliteta (QMS : ISO), za obezbeđivanje ispravnosti svih dokumenata iz svog domena u skladu sa sistemom kvaliteta, kao i za komunikaciju sa različitim odeljenjima u kompaniji (fabrika cementa i operacije betona) kao što su proizvodnja, prodaja, marketing i razvoj. Važan deo posla obuhvata upravljanje timom zaposlenih u svom sektoru (laboratorija betona), organizacija i sprovođenje obuka zaposlenih, saradnja sa prodajnim timom kao i učestvovanje u uvođenju novih tehnologija/novih procesa, kao i razvoj novih proizvoda. Osoba odgovara menadžeru kvaliteta i razvoja proizvoda za Srbiju a direktno saradjuje sa Komercijalnim direktorom.

Uslovi koji se očekuju od kandidata:

Potrebno je da kandidat poseduje fakultetsko obrazovanje (VII/1 stepen tehničke struke), minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (rad sa betonima, aditivima i sličnim materijalima). Radno iskustvo u internacionalnoj kompaniji je dodatni benefit.

Za efikasno obavljanje posla neophodno je da kandidat govori engleski jezik (konverzacijski nivo), da je redovan korisnik MS Office paketa i da poseduje vozačku dozvolu.

Naš klijent nudi:

Rad u stabilnoj kompaniji sa profesionalnim i izuzetnim timom saradnika, kvalitetne radne uslove, mogućnost razvoja lične karijere kako u betonima tako i u cementu kao i rad u stručnom i dinamičnom radnom okruženju.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da se razvijate u okviru internacionalne kompanije, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Podeli