8608 - Specijalista za nabavku (Category Manager)

Lokacija

Beograd, Novi Sad

Lafarge Srbija je deo Holcim grupe, koja je svetski lider u industriji građevinskog materijala. Rešavamo izazove sa kojima se klijenti suočavaju širom sveta, bilo da grade individualne domove ili velike infrastrukturne projekte. U Srbiji smo prisutni od 2002. godine u dva poslovna segmenta, Cement i Betoni. Od 2022. godine proširili smo poslovanje na agregate i asfalt sa tendencijom daljeg širenja. Za naše poslovanje u Srbiji, tražimo novog člana tima koji će ojačati naš lokalni  tim nabavke.

Opis posla – mogućnosti:

Tražimo visoko motivisanog profesionalca za razvoj funkcije nabavke u Lafarge Srbija. Prolazimo kroz veoma uzbudljiv period, jer smo upravo usred sprovođenja Strategije „Izgradnja za rast“ 2022. i restrukturiranja našeg poslovanja.

Pozicija se nalazi u našoj kancelariji u Beogradu ali i u novouređenoj poslovnoj kancelariji u Beočinu, pored naše fabrike cementa, samo 20km od Novog Sada.

U vašem poslu ćete imati i sledeće odgovornosti:

Izabrani kandidat će biti zadužen za izvršavanje nabavke po planu nabavke, prema usvojenim procedurama nabavke, kao i pregovaranje sa dobavljačima. Osoba će učestvovati u optimizaciji troškova, pouzdanosti snabdevanja i praćenju procedura plaćanja dobavljačima. Kandidat će biti odgovoran za obezbeđenje raspoloživosti roba i usluga. Glavni deo posla biće i učestvovanje u odlučivanju o kupovini (imajući u vidu traženi kvalitet, nivo cena, sigurnost i rokove isporuke, uslove plaćanja), kao i koordinacija postupaka carinjenja (energenata, repromaterijala, rezervnih delova, investicione opreme i usluga). Osoba će preuzeti odgovornost za organizaciju dopreme repromaterijala i radiće na održavanju i poboljšanju kontinuiranog sistema praćenja i izveštavanja o ulazu i izlazu robe i materijala. Očekujemo od izabranog kandidata poštovanje propisa i mera iz bezbednosti i zdravlja na radu i mera zaštite životne sredine u skladu sa Zakonom.

Uslovi potrebni za obavljanje posla Specijalista za nabavku:

Iskustvo u nabavci minimalno 5 godina a u nabavci rudarskih mašina i opreme je prednost. Ukoliko ste završili VII stepen Tehničko-Mašinske struke je dodatna vrednost. Potreban je viši nivo znanja engleskog jezika i rad u MS Office paketu.

Naš klijent nudi:

Rad u stabilnoj kompaniji sa profesionalnim i izuzetnim timom saradnika, kvalitetne radne uslove ali i mogućnost razvoja lične karijere u stručnom i dinamičnom radnom okruženju.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da se razvijate u okviru internacionalne kompanije, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Podeli