8612 - IT System Administrator

Lokacija

Beograd, Beočin

Lafarge Srbija je deo Holcim grupe, koja je svetski lider u industriji građevinskog materijala. Rešavamo izazove sa kojima se klijenti suočavaju širom sveta, bilo da grade individualne domove ili velike infrastrukturne projekte. U Srbiji smo prisutni od 2002. godine u dva poslovna segmenta, Cement i Betoni. Od 2022. godine proširili smo poslovanje na agregate i asfalt sa tendencijom daljeg širenja. Za naše poslovanje u Srbiji, tražimo novog člana tima koji će ojačati naš lokalni tim.

Opis posla – mogućnosti:

Tražimo visoko motivisanog profesionalca za poziciju IT system administratora. Prolazimo kroz veoma uzbudljiv period, jer smo upravo usred sprovođenja Strategije „Izgradnja za rast“ 2022. i restrukturiranja našeg poslovanja.

Pozicija se nalazi u našoj kancelariji u Beogradu, a obuhvata i rad u Beočinu. Mobilnost odlaska na sve sajtove gde Lafarge Srbija ima aktivnosti je neophodna u slučaju zahteva posla ili projekata (kamenolomi, betonske baze).

U vašem poslu ćete imati i sledeće odgovornosti:

  • Glavni zadatak izabranog kandidata je da prati funkcionalnost i efikasnost svih sistemskih rešenja koja su u funkciji, brine o sigurnosti svih podataka, sugeriše na nedostatke i pomaže u njihovom otklanjanju

  • Brine se da svaki realizovani projekat ima kvalitetna pisana uputstva i dokumentaciju i da korisnicima organizuje obuku za slučaj instalacije nove opreme ili novog sistemskog softvera;

  • Obezbedjuje da se korisnička prava i data ovlašćenja u potpunosti primenjuju

  • U operativnim poslovima neposredno sarađuje sa mehaničarima za komunikacionu opremu u infrastrukturi (fiksna i mobilna telefonija, video i protiv-provalne opreme), uz podršku IT menadžera

  • Brine se o funkcionalnosti celokupne računarske mreže

  • Vrši nadogradnju računarske mreže u skladu sa usvojenim planovima

  • Rešava, u dogovoru sa nadležnim menadzerom, ekcesne situacije u radu računarske i komunikacione opreme (lap-top, štampači…) i ostali poslovi vezani za komunikaciju sa službama u fabrici kao i sa dobavljačima i drugim spoljašnjim vršiocima usluga

Uslovi potrebni za obavljanje posla:

Minimum 2-3 godine relevantnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, VII-1 stepen stručne spreme. Viši nivo znanja engleskog jezika i rad u MS Office paketu.

Naš klijent nudi:

Rad u stabilnoj kompaniji sa profesionalnim i izuzetnim timom saradnika, kvalitetne radne uslove ali i mogućnost razvoja lične karijere u stručnom i dinamičnom radnom okruženju.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da se razvijate u okviru internacionalne kompanije, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Podeli