8694 -Tehničko komercijalni predstavnik za Severnu i Zapadnu Bačku

Lokacija

Severna i Zapadna Bačka

Naš klijent je internacionalna kompanija sa poslovanjem u poljoprivrednoj industriji.

Opis posla:

  • Konstantan rad na terenu radi proširenja prodajne mreže kupaca, kao i servisiranje postojećih kupaca

  • Poslovi ugovaranja, kooperacije i otkupa merkantilne robe

  • Prodaja repromaterijala za poljoprivredu (semena, mineralna đubriva, pesticidi)

  • Pružanje tehničke podrške i rešavanje potencijalnih reklamacija kupaca

  • Vođenje računa o naplati i rokovima plaćanja

  • Izveštavanje u vezi ostvarenih ciljeva i troškova poslovanja

  • Ostale komercijalno tehničke aktivnosti po nalogu matične kuće

 Kriterijumi:

  • Fakultetsko obrazovanje poljoprivredne struke

  • Minimum 3 godine iskustva u prodaji poljoprivrednih proizvoda. Iskustvo u radu sa merkantilnom robom, farmerima i poljoprivrednim zadrugama će se smatrati kao prednost

  • Poželjno poznavanje mađarskog jezika (konverzacijski nivo)

  • Poznavanje rad na računaru (MS Office)

  • Validna vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Naš klijent nudi rad u stabilnoj inostranoj poljoprivrednoj kompaniji sa dobrim radnim uslovima i zdravim poslovnim okruženjem.

Ukoliko ste motivisani za ovo radno mesto, kliknite ispod na Registruj se/Prijavi se da biste otvorili nalog i prijavili se. Ako već imate nalog i prijavljeni ste, kliknite na dugme Prijavi se odmah!

Podeli